• Czy jest możliwość sprawdzenia mojego projektu?
  • Przed realizacją zlecenia kiedy Klient decyduje się na realizację druku z własnego projektu, przekazujemy informacje dot. specyfikacji druku oraz tego jak należy przygotować go do druku. W przypadku jeżeli Klient nie posiada możliwość dostosowania projektu ,możemy wykonać dostosowanie jako dodatkowe zlecenie, ale tylko z wykorzystaniem pliku roboczego - format otwarty np. .PSD / .AI / .ID. Należy przesłać taki plik na etapie realizacji zlecenia, koszty pracy w zależności od zakresu są ustalane po otrzymaniu i weryfikacji pliku. 

    Weryfikacja projektu:
    W przypadku kiedy Klient dostarcza własny projekt do druku materiałów, jest on weryfikowany przez naszych pracowników na etapie realizacji zlecenia. 

    Odtworzenie projektu:
    Kiedy Klient nie posiada pliku roboczego a chce dokonać zmian w projekcie, konieczne jest odwzorowanie i opracowanie projektu od podstaw. Każda taka praca jest realizowana jako zlecenie dodatkowe. Po skompletowaniu materiałów określamy koszty wykonania. Opracowany i zaakceptowany przez Klienta przekazujemy wraz z rozliczeniem w wersjach pliku do dystrybucji i edycji.