wspieramy Szarża Wrocław

Z początkiem maja 2024 roku angażujemy się i wspieramy
Klub Speedrowerowy SZARŻA WROCŁAW
profil Facebook

Wykorzystamy nasze możliwości w zakresie projektowania i druku do realizacji zadań, których celem jest wsparcie w komunikacji, oraz bieżącej działalności. Jednocześnie pozostaniemy gośćmi w cyklach imprez organizowanych we Wrocławiu.

Poznaj speedrower!

Zapraszamy na najbliższe wydażenia z cyklu CYCLE SPEEDWAY BEST OF POLAND
  • V runda - 13 lipca / zgłoszenia do 28 czerwca
  • tor -> ul. Rafała Krajewskiego 1, Wrocław

grafika opracowana na podstawie fotografii autorstwa Bogielczyk Foto - https://www.facebook.com/bogielczykfoto/
fotografia źródło: FB Szarża Wrocław

Co to jest speedrower?

Najprościej to żużel na specjalnie przystosowanym rowerze, w którego biegu uczestniczą 4 zawodnicy, pokonują określoną liczbę okrążeń w zależności od kategorii wiekowej. W zawodach obowiązują zasady zarówno dla uczestników jak i organizatorów i sędziów każdych zawodów. Zasady w Polsce ustalane są przez PFKS - Polska federacja Klubów Speedrowerowych ( pfks.blogspot.com).

Szarża Wrocław to klub który reprezentuje duża grupa zawodników w wieku od 6 lat do 40+, rywalizując w zawodach w kraju i za granicą drużynowo oraz indywidualnie. Tor znajduje się we Wrocławiu przy ul. Rafała Krajewskiego, a klub mocno angażuje się rozwój tego sportu we Wrocławiu i Dolnym Śląsku i przyciągnął również nas.

Szkółka dla najmłodszych


Klub posiada szkółkę dla dzieci, gdzie zajęcia są świetną formą aktywności i mogą okazać się przygodą i pasją na wiele lat. Dzieci uczą jeździć się na rowerze po torze, poznają zasady i reguły sportu - rozwijają się, doświadczając sukcesów ale również porażek. Zachęcamy do zainteresowania rodziców speedrowerem we Wroclawiu. 

kontakt: [email protected]
Treningi w środy i czwartki
17.30 - dzieci do lat 7
18.50 - dzieci od lat 8
tor Szarża Wrocław

tor przy ul. Rafała Krajewskiego 1
fotografia źródło: FB Szarża Wrocław