O nas

W zasięgu Dolnego Śląska.

Ponad dziewięc lat doświadczenia kompleksowej obsługi projektowej i druku materiałów poligraficznych. Łączymy doświadczenie z potrzebami Klientów. Specjalizujemy się w realizacji druku materiałów odpowiadającym zapotrzebowaniu naszych Klientów, budujemy silną markę i jakość we Wrocławiu oraz Dolnego Śląska której mogą Państwo zaufać. Realizujemy projektu wwykorzystując technologie:

  • druk offsetowy,
  • cyfrowy druk,
  • druk solwentowy,
  • sitodruk,
  • introligatornię,
  • projektowania materiałów reklamowych na potrzeby druku
  • dostawę i logistykę na terenie Wrocławia i Polski.

 

Sklep internetowy - CONSTILANA

Z początkiem 2020 roku uruchamiamy platformę sklepu internetowego umożliwiającą zakup naszych produktów wraz z opracowaniami projektów. Baza produktów nieustannie jest powiększana, a sklep dzięki możliwości sprzedaży pakietów produktów umożliwia zakup z dodatkowym rabatem. Zapraszamy do zapoznania się z nasza aplikacją.

Program dospasowany do Ciebie

W drukarni zapewniamy bezpośrednie wsparcie i doradztwo w zakresie wyboru nośników i technologii druku. Dla firm z Wrocławia i całej Polski oferujemy programy wspomagające działanie oraz przekonanie, że jakość naszych usług i dotrzymywanie terminów jest najwyższym priorytetem. Przedstawiamy trzy aktywne programy wspomagające współpracę:

StartUP - pierwsze zamówienie

Przeznaczony dla firm, które chcą ropozcząć i złożyc pierwsze zamówienie na sprecyzowany produkt. Programem obęte są wszystkie firmy które realizują pierwsze zlecenie, zapewniamy wspracie działu obsługi klienta tak abyście Państwo byli przekonani że realzujemy cele w sposób kompleksowy.

 

PCC (Print Cycle Cost) - optymalizacja kosztów

Przeznaczony dla firm które cyklicznie realizują zamówienia wybranych produktów i trwale współracują z drukarnią, oczekując bezpośredniego kontaktu i obsługi na najwyższym poziomie. Wykonując dla Państwa cykliczne zamówienia na druki materiałów reklamowych możemy zapropnować zoptymalizowaną ofertę w zakresie stałych kosztów i optymalnycn rozwiązań. 

 

ProjectON - ciekawe rozwiązania

Przeznaczony dla firm które mają określony cel jednak poszukują ciekawych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie wykonania materiałów reklamowych. W zakresie technologii jakie wykorzystujemy do produkcji mamy możliwości zaproponować unikalność i przewagę rynkową.

procesyConstilana