Grafik komputerowy

freelancer ‑ praca zdalna

Poszukujemy grafika z minimum 2 letnim doświadczeniem, który wesprze nas w projektowaniu graficznym w zakresie projektó materiałów reklamowych i komunikacji marketingowej wraz z przygotowaniem do publikacji i druku.

ZADANIA:
  • projektowanie grafiki reklamowej w zakresie materiałów do druku (plakaty, ulotki, katalogi, broszury, teczki, bannery, gadżety reklamowe i materiały POS itp)
  • przygotowanie materiałów do publikacji i druku,
  • współpraca z zespołem w zakresie realizowanych projektów.
OCZEKUJEMY:
  • doświadczenia potwierdzonego portfolio,
  • znajomości Photoshop / Illustrator / Indesign
OFERUJEMY:
  • nienormowane godziny pracy
  • realizację zleceń w uporządkowanym procesie i dostępności materiałów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane w oparciu o czas pracy - stawka godzinowa / lub rozliczenia per zlecenie
  • umowa o dzieło / zlecenie - majątkowe prawa autorskie.

Oferty wraz z portfolio prosimy wysyłać na adres info@constilana.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie polityką przetważania danych opublikowaną pod adresem URL:https://constilana.pl/polityka-prywatnosci